Wolontariusze w Rugby łapią bandytów

0
37
Naprawa-komputerow-w-rugby-webholo-net

Wolontariusze w Rugby pomagają zmniejszyć ilość przestępstw w mieście Rugby

Wolontariusze w Rugby robią więcej, niż kiedykolwiek wcześniej walcząc z ilością przestępstw w mieście Rugby. Specjalna charytatywna grupa o nazwie Crimestoppers w Warwickshire przekazała w ubiegłym roku do policji, ponad 900 informacji. To wzrost o prawie 25% w ciągu wcześniejszych 12 miesięcy.

Wiele zgłoszeń dokonała dedykowana grupa 600 ochotników.

Crimestoppers powstało w 1988 roku. Dzięki Crimestoppers, ponad 128 tysięcy osób zostało aresztowanych i oskarżonych. Przekazano policji ok 1,5 mln informacji.

Mark Stevenson, prezes Crimestoppers w Warwickshire, powiedział:

– Te wyniki oznaczają konieczność dalszego wysiłku publicznej organizacji Crimestoppers. Dbamy o to, aby nasze miejsce zamieszkania było bezpieczne a elementy aspołeczne doprowadzano do organów sprawiedliwości. Nie ma takich słów, aby w pełni podziękować naszym lokalnym społecznościom za cały ich wysiłek i okazane zaufanie. Dziękujemy naszym wolontariuszom, którzy poświęcają tak wiele swojego prywatnego czasu, aby kontynuować walkę z przestępczością. 

Jeśli masz ochotę dołączyć do grupy, aby z Twoją pomocą zmniejszyć przestępczość w Twojej okolicy, skontaktuj się z Crimestoppers. Oczywiście w pełni anonimowo !! 

Crimestoppers: 0800 555 111 lub

www.crimestoppers-uk.org

NAPISZ CO MYŚLISZ