Skradziono warte tysiące funtów iPady i iPhony

0
30
Miasto-Rugby-skradziono-tablety-i-telefony
Naprawa-komputerow-w-rugby-webholo-net

Złodzieje skradli biznesmenowi w Rugby, warte tysiące funtów iPady i iPhony

Zaledwie trzy dni po tym jak firma zmieniała siedzibę, złodzieje wykradli z magazynu warte tysiące funtów telefony i tablety. Ofiarą był Craig Noble – z firmy iPhone’a Medic – który postanowił przenieść siedzibę bliżej centrum miasta.

Otworzył nową lokację w poniedziałek 3 marca a trzy dni później skradziono mu cały towar należący w głównej mierze do jego klientów.

– Byłem tam tylko trzy dni, a potem katastrofa. Gdybym powiedział, że zostałem z niczym, powiedziałbym zbyt mało. Dlaczego ja? Ciągle się zastanawiam. To jest takie rozczarowanie. Pracujesz tak ciężko i masz. Złodzieje włamali się do centrum biznesu wyłamując drzwi do biura i nowej siedziby firmy. Zabrali mi wszystko. Całkowicie mnie wyczyścili. Oni wiedzieli, po co przyszli i co chcieli. Nie wrócę tam już. Firma jest teraz zawieszona i mam nadzieję, że ubezpieczenie pokryje część strat. Mam nadzieję, że będę mógł na nowo rozpocząć w innym miejscu. Większość moich klientów jest bardzo wyrozumiała a inni po prostu chcą swoje urządzenia z powrotem. To bardzo frustrujące – powiedział Craig Noble

Policja prosi świadków o kontakt na numer 101 lub Crimestoppers anonimowo na numer 0800 555 111.

NAPISZ CO MYŚLISZ