Rugby’s Remembrance – wszystko, co musisz wiedzieć o dniach pamięci..

0
48
Naprawa-komputerow-w-rugby-webholo-net

Rugby’s Remembrance

Rugby’s-Remembrance---wszystko,-co-musisz-wiedzieć-o-dniach-pamięci..Coroczne uroczystości ku pamięci poległych podczas II Wojny Światowej, odbędą się przy bramie War Memorial w niedzielę, 8 listopada.

Rugby’s Remembrance – wszystko, co musisz wiedzieć o dniach pamięci..

Burmistrz Rugby, radny Richard Dodd przemaszeruje spacerem od tyłu Lesley Souter House przy Whitehall Road, do bramy War Memorial przy Hillmorton Road, aby tutaj uczestniczyć w oficjalnej paradzie.

Przedstawiciele 20 kontyngentów, w tym 250 Gurkha Signal Squadron, Royal British Legion, Armia Terytorialna „Brygada Dziewcząt i Chłopców, zbierze się przy Hillmorton Road około 10:30 rano, tuż pod bramą War Memorial w Rugby.

Każdy z nas czyli członkowie społeczeństwa mogą uczestniczyć w paradzie, która zacznie się o 10:50 rano i potrwa do około 11:20. W trakcie uroczystości, uczestnicy uczczą pamięć poległych dwoma minutami ciszy. Podczas całej uroczystości, oprawą muzyczną zajmie się Kompania Armii Zbawienia.

Uroczystości prowadzi ks Imogen Nay z pomocą ojca Toma Thomasa. Uroczystą mowę zaplanował wygłosić Andrea Bridges JP, przewodniczący oddziału Rugby Royal British Legion oraz sierżanta major Chloe Mitchell, z Army Cadet Force (Rugby Troop). Kolejne przemowy zostaną wygłoszone przez Joanne Leggett, wiceprezesa oddziału Rugby No.1 Royal British Legion.

Na czas trwania uroczystości, zaplanowano zamknięcie ulicy Hillmorton Road – od Temple Street do Moultrie i Whitehall Road. Droga będzie zamknięta dla ruchu od około 9 rano do 12 w południe. Objazdy będą kierowane do Bruce Williams Way poprzez Moultrie Road i / lub Hillmorton Road. Ruch w centrum zostanie wstrzymany na 2 minuty.

11 listopada (środa), Rugby Borough Council wspierany przez Royal British Legion, tradycyjnie uczci dwoma minuty ciszy pamięć tych, którzy oddali swoje życie za ojczyznę. Będzie to miało miejsce 11 litopada, o godzinie 11.

Członkowie społeczeństwa, czyli każdy z nas są serdecznie zaproszeni, do udziału i uczestnictwa.

NAPISZ CO MYŚLISZ