Rugby’s Race for Life

0
31
Rugby's-Race-for-Life
Naprawa-komputerow-w-rugby-webholo-net

Tysiące pań wzięło udział w wyścigu po życie – Rugby’s Race for Life

W ostatnią niedzielę miasto Rugby zamieniło się w morze różu, po tym jak tysiące pań wzięło udział w tegorocznej edycji wyścigu po życie – Rugby’s Race for Life.

Dziewczyny i kobiety w różnym wieku przyłączyło się do wielkiej akcji zbierania pieniędzy na badania nad rakiem w UK.

Małe dzieci, młodzież, dwudziesto- i więcej latki, chodziło i biegało. Tysiące pań pobiegło w wyścigu po zdrowie. Razem ze swoimi mamami, babciami, ciotkami. Przyjaciółki i współpracownice. Wszystkie ubrane w różowe sportowe dresy ale także w skrzydła wróżki, boa z piór i inne wyszukane stroje.

Pomysłodawcy bardzo dziękują wszystkim wspaniałym paniom, które wystartowały w wyścigu. To było dokładnie wielkie wydarzenie. 5 km biegu który zaczął się w Rugby Schoool a skończył w na terenie Whitehall Recreation Ground.

Teraz organizatorzy, wszystkim którzy wzięli udział – bardzo serdeczne dziękują i zachęcają do dalszego sponsorowania badań nad nowotworem.

Biegłaś w tym wyścigu? Podziel się swoimi wrażeniami. Zachęcisz tym samym inne dziewczyny. Napisz w komentarzu poniżej, czy było ciężko? Czy było warto? Jak się czujesz po ukończeniu wyścigu?

Zobacz koniecznie video relację, którą przygotował rugbyadvertiser.co.uk

NAPISZ CO MYŚLISZ