Polska Szkoła w Rugby Szaleje

2
66
Polska-Szkola-w-Rugby-Szaleje-myrugby-moje-rugby
Naprawa-komputerow-w-rugby-webholo-net

Polska Szkoła w Rugby powstała w 2009 roku. Wielu rodziców ją pokochało a inni „znielubili” 🙂 Najpierw szkoła należała do organizacji polonijnej a potem zaopiekowała się nią prywatna osoba. Były wzloty i upadki – jak to w życiu – generalnie nudy nie było i nie ma :). Jest jednak coś co wzbudziło zainteresowanie w ostatnich tygodniach i miesiącach..

Dzieci które uczęszczają do polskiej szkoły w Rugby uczą się języka polskiego, historii, geografii, religii. Jednak oprócz nauki szkoła ta daje dzieciom jeszcze coś. Mianowicie Polska Szkoła w Rugby bardzo często organizuje dla swoich uczniów występy, prezentacje i fantastyczne imprezy.

Polska Szkoła w Rugby Szaleje

Gdy wejdzie się na stronę internetową szkoły ( Tutaj Kliknij aby przejść do strony szkolnej ) , można zauważyć jak wiele fantastycznych wydarzeń i zabaw odbyło się tylko w tym roku szkolnym.

  • Uroczystości związane z polskimi świętami narodowymi – dzieci odgrywają role w przedstawieniach
  • Zabawy mikołajkowe, bale karnawałowe – dzieci uczestniczą w balach i imprezach
  • Zbiórki charytatywne – dzieci uczą się pomagać, współczuć
  • Uroczystości chrześcijańskie, jak wigilia, jasełka, zabawy choinkowe z Mikołajem

Można by wymieniać długo, a do końca roku szkolnego zostało jeszcze kilka miesięcy, więc pewnie będzie się działo. Jesteśmy z Was Dumni! Gratulacje Polska Szkoło!! Gratulacje!

My ze swojej strony, będziemy dalej przyglądać się poczynaniom szkoły i z całego serca życzymy wielu sukcesów i jeszcze więcej szczęśliwych dzieci.

 

2 KOMENTARZE

  1. CHRIS AUTO CENTRE ze swojej strony takze gratuluje Szkole dotychczasowych sukcesow i zyczy wielu nastepnych, a takze wielu lat tak potrzebnej polskim dzieciakom dzialalnosci. Doceniamy i pamietamy!!

NAPISZ CO MYŚLISZ