Policja w Rugby prosi o pomoc świadków pobicia

0
42
Policja-w-Rugby-prosi-o-pomoc
Naprawa-komputerow-w-rugby-webholo-net

Mężczyzna został uderzony w głowę a następnie był kopany. Atak miał miejsce na dworcu w Rugby

Wczoraj – we wtorek 11 lutego – późnym wieczorem, 25 – letni mężczyzna został zaatakowany na dworcu w Rugby. Tuż po wyjściu z pociągu z Birmingham, młody człowiek czekał na dworcu na windę. Nagle, nieznani sprawcy uderzyli go w głowę, powodując jego upadek a następnie był kopany.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala św Krzyża w Rugby, gdzie po udzieleniu doraźnej pomocy został zwolniony do domu.

Incydent został zgłoszony o 0:15 w nocy z wtorku na środę. Sprawcami są osoby, opisywane przez świadków w następujący sposób:

  1. Biały mężczyzna, w wieku 40-50 lat, ok 180 cm wzrostu, krępa budowa ciała, ogolona głowa i biały lub szary zarost. Ubrany w niebieskie dżinsy i luźny beżowy płaszcz.
  2. Biały mężczyzna, w wieku 19-20 lat, szczupły, ok 180 cm wzrostu, ubrany w szarą bluzę typu jogging, białe adidasy, czerwoną bluzę z kapturem, zakrywającą jego twarz.

Był i trzeci mężczyzna, który nie brał udział w ataku. Opisywany jako biały mężczyzna w wieku 40-45 lat, ok 180 cm wzrostu, średniej budowy ciała z krótkimi szarymi lub białymi pofalowanymi włosami. Ogólnie inteligentny wygląd, ubrany w granatową kurtkę i okulary.

Incydent widziało wiele osób, w tym taksówkarze, dlatego policjanci badający sprawę, proszą każdą osobę, która posiada jakiekolwiek informacje o pomoc w odnalezieniu sprawców napadu. użyciu.

Wiesz cokolwiek? Zadzwoń Warwickshire Policja 101 lub anonimowo pod numerem telefonu 0800 555 111 lub www.crimestoppers-uk.org

NAPISZ CO MYŚLISZ