Mieszkańcy Ashlown Road w Rugby są oburzeni

0
25
Ashlown-Road-w-Rugby
Ashlown-Road-w-Rugby
Naprawa-komputerow-w-rugby-webholo-net

Gniew zapanował wśród mieszkańców okolic Ashlown Road w Rugby. Zdesperowani mieszkańcy Rugby rozpoczęli kampanię, mającą na celu wstrzymanie budowy 1000 nowych domów, na otwartych polach przy Ashlawn Road w Rugby.

David Wilson Homes planuje budowę 1000 domów, szkołę podstawową i infrastrukturę na ziemi między Ashlawn Road w Rugby oraz nieruchomości Hillside – blisko wieży ciśnień.

Mieszkańcy Norton Leys są zbulwersowani planami, dlatego postanowili rozpocząć kampanię społeczną, mającą na celu powstrzymanie developera.

– Wydaje się, jakby w ogóle nie była brana pod uwagę opinia okolicznych mieszkańców. Nie jesteśmy zadowoleni z planów zagospodarowania tego terenu. Nowe osiedle zniszczy nasz piękny widok, stworzy więcej hałasu i zasłoni cieniem nasze domu. Istnieje szereg innych przyczyn, które nie są brane pod uwagę, a które będą miały wpływ na tak wielu mieszkańców w okolicy. Zwiększy się ruch samochodów na i tak zatłoczonej już ulicy Ashlown Road w Rugby. Rodzice i dzieci uczęszczający do pobliskich szkół, będą mieli trudności w zaparkowaniu jak również powstanie presja społeczna na wybudowanie dodatkowych miejsc na usługi i sklepy. Obecne pola zapewniają ochronę przed powodzią – powiedział jeden z mieszkańców Nick Price

Sąsiedzi w okolicy uruchomili grupę na facebook „Ashlawn Road”, gdzie mieszkańcy mogą dzielić się obawami i pomysłami. Były radny i obecny mieszkaniec tej okolicy Bill Lewis Hillside powiedział, że to nie jest najlepsze miejsce na zagospodarowanie i wszystkim okolicznym mieszkańcom zależy na utrzymaniu obecnego stanu.

David Wilson Homes przekazał setki ulotek do domów w okolicy, przedstawiając swoje plany zagospodarowania terenu. Przemawiając do mieszkańców, Carrick Casson – Crook, dyrektor strategiczny David Wilson Homes, powiedział:

– Te domy są nam bardzo potrzebne. Lokalna gospodarka bardzo na tym skorzysta. Będą inwestycje i nowe miejsca pracy dla bardzo wielu osób. Dołożymy starań, aby współpracować ze społecznością i wyjaśnić okolicznym mieszkańcom aby mogli oni lepiej zrozumieć sens tego przedsięwzięcia a także byśmy mogli rozwiązywać wszelkie niedogodności. Zamierzamy złożyć wniosek o budowę w okresie letnim.

NAPISZ CO MYŚLISZ