Miasto Rugby ma propozycję na Half Term

0
60
Naprawa-komputerow-w-rugby-webholo-net

Miasto Rugby wraz z Galerią Sztuki i Muzeum w Rugby ma propozycję na Half Term

Rugby Art Gallery and Museum zorganizowało szereg atrakcji na tydzień, w tym darmowe warsztaty we wtorek, 18 lutego na których dzieci mogą tworzyć dekoracje na okna z bibuły a także darmowy warsztat tzw lalek na palce, w czwartek 20 lutego, na których dzieci nauczą się tworzyć marionetki.

Warsztaty malarskie i sesje Glaze odbędą się w piątek, 21 lutego i sobotę 22 lutego, gdzie zwiedzający będą mogli malować talerze, kubki i inne przedmioty z pomocą ekspertów i artystów.

Przez cały tydzień młodzież i dzieci mogą przyjść do galerii sztuki i muzeum Letter Hunt i szukać liter Scrabble ukrytych po całej sali.

Jeszcze w tym miesiącu Rugby Art Gallery and Museum organizuje również zwykłe sesje Małe odkrycia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich atrakcji można zadzwonić 01788 533201 lub odwiedzić Galerię Sztuki i Muzeum Rugby na stronie internetowej: www.ragm.co.uk

Benn Hall zadbał również o atrakcje dla najmłodszych. Comedy Club 4 Kids odwiedzi Newbold Road we wtorek, 18 lutego. Show rozpoczyna się o godzinie 14:00 i oferuje komedię odpowiednią dla sześcio do 100 latków. Bilety w cenie £5, można zamówić online w www.bennhall.com lub w kasie na 01788 533 719.

 

 

NAPISZ CO MYŚLISZ