Kradli motocykle w Rugby teraz siedzą

0
68
Kradli-motocykle-w-Rugby
Naprawa-komputerow-w-rugby-webholo-net

Dwóch mężczyzn z Rugby i trzy inne osoby zostało aresztowanych za kradzież motocykli

Pięciu mężczyzn – w tym dwóch mieszkańców Rugby – zostało aresztowanych, ponieważ brali udział w kradzieży motocykli na terenie Warwickshire w miastach Rugby, Leamington, Barford, Harbury, Nuneaton, Bulkington i Coventry.

Christopher Cunningham, Scott Leonard, Jordan Marshall i Jonathan Callan przyznali się do winy przed sądem w Warwick Crown Court. Saul Linton przyznał się do udziału w jednym usiłowaniu kradzieży.

Christopher Cunningham, lat 26, mieszkający przy ulicy Marlborough Road w Rugby, został określony przez sędziego jako szefa grupy, został skazany na 29 miesięcy więzienia.

Scott Leonard, lat 25, mieszkający przy Hawthorn Close w Alcester oraz Jonathan Callan lat 35, z ulicy Griffiths House, Dovedale Close w Rugby, skazany 28 miesięcy.

Jordan Marshall, lat 19, mieszkający przy Beech Grove w Warwick, został skazany na 18 miesięcy pozbawienia wolności, a Saul Linton, lat 21 z Kenilworth Road w Leamington, został skazany na sześć miesięcy. Jest to dodatkowa kara do 30 miesięcznego wyroku, który odsiadywał.

Kradli-motocykle-w-RugbyW okresie od marca do czerwca 2012 roku, w sumie skradli 11 motocykli o wartości ponad £36.000. Motocykle przechowywano w garażu jednego z aresztowanych, przy ulicy Chandos Street w Nuneaton. Właśnie tam maszyny były pozbawiane czesci lub sunerów seryjnych przed ich sprzedażą dla niczego nie podejrzewających klientów.

Pierwszym skradzionym pojazdem był motocykl Honda w dniu 25 marca 2012 roku. Miesiąc później Yamaha R6 została skradziony z Radford w Coventry. Sprawcy do przewożenia motocykli posługiwali się vanem LDV, należącym do Warwickshire County Councilan, który został również przez nich skradziony z zajezdni Rady w Montague Road w Warwick, pod koniec maja. Van ten posłużył także do kradzieży motoru Triumf z Lawford Road w Rugby. Na szczęście żona właściciela motocykla usłyszała napastników późno w nocy i wezwała policję. Takich „akcji” złodzieje mieli wiele.

Sędzia ogłaszając wyrok, nie miał najmniejszych skrupułów. To była zorganizowana grupa złodziei. Powinni zostać ukarani za czyny, jakich się dopuścili.

NAPISZ CO MYŚLISZ