Aresztowano podejrzanych o napady na zakłady bukmacherskie

0
35
Wizerunek-bandytów
Naprawa-komputerow-w-rugby-webholo-net

Policja aresztowała sześć osób podejrzanych w związku z napadami na bukmacherów w Rugby, Burbage i Londynie

Sześć osób zostało aresztowanych w związku z napadami i próbami rabunku na bukmacherów w Rugby, Burbage i dzielnicy Londynu w lutym tego roku.

Dwie osoby – mężczyzna w wieku 19 lat i kobieta w wieku 20 lat, zostali aresztowani w piątek przez funkcjonariuszy z Policji Warwickshire.

Cztery pozostałe osoby w wieku 18, 19 i dwoje w wieku 20 lat, zostało aresztowanych w Londynie przez funkcjonariuszy z Metropolitan Police.Wizerunek-bandytów-

Wszystkie sześć przesłuchano pod zarzutem napaści na bukmacherów. Zostali zwolnieni za kaucją w oczekiwaniu na wyniki dalszego śledztwa.

Metropolitan Police, Warwickshire Police i Leicestershire Police wciąż kontynuują współpracę aby ukarać winnych napadów i próby rozbojów na zakłady bukmacherskie Coral w Bilton 11 lutego oraz usiłowanie rozboju na Hillmorton Road 12 lutego.

Detektywi w Rugby sprawdzają też trzy usiłowania kradzieży na zakłady bukmacherskie Coral w dzielnicy Bilton w Rugby 17 lutego, Ladbrokes na Clifton Road 17 lutego i Coral przy Bridget Street w dniu 18 lutego.

Będziemy informować o wynikach śledztwa w tej sprawie

NAPISZ CO MYŚLISZ