7 letni Kacper PILNIE potrzebuje twojej pomocy

0
109
7-letni-Kacper-PILNIE-potrzebuje-twojej-pomocy-moje-rugby-myrugby-polacy-w-rugby
Naprawa-komputerow-w-rugby-webholo-net

Bolało mnie uszko i mamusia zabrała mnie do pana doktora, który powiedział, że mam zapalenie ucha i przepisał mi antybiotyk.

Mamusia mi go podała, ale ciężko mi się oddychało, więc wieczorem zabrała mnie do pana doktora jeszcze raz, aby sprawdzić dlaczego.

Pobrali mi krew na rutynowe badanie i już chcieli mnie wypuścić do domu, do mich siostrzyczek.

Powiedzieli mamusi, że to białaczka…

Ja dobrze wiem, co to jest, chociaż mam dopiero 7 lat i mogę ci powiedzieć – Moja krewka nie działa dobrze, ale może znowu zacząć działać dobrze, tylko MUSISZ MI POMÓC, proszę…

7 letni Kacper PILNIE potrzebuje twojej pomocy

Zostań moim dawcą!!!

Od 22 listopada 2016, miałem już dwie serie chemii i jeszcze będę miał kolejną niedługo, ale jestem w największej grupie ryzyka i pan doktor musi dać nowy szpik od ciebie…

To nie jest trudne… To bezpieczne! I nie boli! Wystarczy tylko kilka minut z Twojego czasu na rejestrację. To nie dużo, Prawda??

Potem poczekaj na przesyłkę, zrób wymaz z jamy ustnej i odeślij.

Pomożesz mi?

Kliknij w link poniżej i sprawdź czy to właśnie TY możesz być dawcą szpiku. Proszę cię – ZRÓB TO TERAZ!! Nie odkładaj tego na potem. Proces trwa kilka minut i może się okazać, że to właśnie ty możesz pomóc temu chłopcu..

  www.anthonynolan.org (wiek 16-30)

  www.dkms.org (wiek 17-55)

OD-SERCA!-BARDZO-WAzNE!-PROSZe-CIe-O-POMOC!-sn-accounts-szymon-niestryjewski-

Nie Jest Łatwo

Niestety sprawa ze szpikiem jest bardziej skomplikowana niż z krwią. Nie można zarejestrować swojego szpiku tylko dla danej osoby.

Każda osoba, która zarejestruje się bazy danych jest indywidualnie analizowana. Stamtąd lekarze wybierają odpowiednią osobę, która będzie mogła być dawcą dla Kacperka – która będzie jego genetycznym bliźniakiem!

Jeśli nie będziesz odpowiednią osobą dla Kacperka, to prawdopodobnie będziesz mógł pomóc komuś innemu!

Każde życie jest ważne!

Strona na Facebook: https://www.facebook.com/HelpKacper/

NAPISZ CO MYŚLISZ